ADANA WORKİNSTATİON SEMİNERİ

2019 ve 2020 DÖNEMİ ASTROLOJİK GÖRÜNÜMLER VE FARKINDALIKLI YAŞAM 
2019 VE 2020 DÖNEMİ ASTROLOJİK ETKİLERE HAZIR MISINIZ?
Her birimiz bireysel ve kolektif bağlamda oldukça önemli diyebileceğimiz Astrolojik etkileri yaşadığımız bir süreçten geçmekteyiz ve 2020 yılı ile birlikte dünyada güç dengelerinin artık kaymaya başladığı yeni bir dünya düzenine giriş yapıyoruz. Peki siz bu geçişe hazır mısınız?
Biz bu seminerimizde;
2019 ve 2020 yılında gerçekleşecek olan gezegen geçişleri yaşamlarımızın hangi noktalarında yeni düzenlemeleri beraberinde getirecek?
200 yılda bir aynı elementte kavuşan Jüpiter Satürn birleşiminin 2020 yılında Kova burcunda kavuşumu ile birlikte hangi alışkanlıklarımızdan vazgeçmek zorunda kalacağız?
2020 ‘de gerçekleşecek olan Satürn Pluto kavuşumu ile başlayacağımız yeni hikayenin karanlık ve aydınlık taraflarını nasıl deneyimleyeceğiz? 
2020 yılında Astrolojide göksel ve kadersel kapıların aralanması anlamına gelen 6 adet tutulma yaşayacağız. Bu tutulmalar yaşamlarımızda hangi dramatik ve unutulmaz değişimleri beraberinde getirecek?
2020 yılında Venüs, Merkür ve Mars hangi dönemde geri harekette olacak ve bu retroları verimli bir şekilde nasıl değerlendirebiliriz?
Sorularına yanıt arayacağımız ücretsiz seminerimize hepinizi bekliyoruz.

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: