ASTROLOJİK DANIŞMANLIK NEDİR VE NİÇİN ÖNEMLİDİR?

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK NEDİR VE NEDEN ÖNEMLİDİR?

Her bireyin dünyaya geliş amacı farklıdır. Her birimiz ilk nefesimizi aldığımız o muhteşem an’da farklı yetenek, ilgi, istidat ve zayıflıklarla dünyaya geliriz.

Astrolojik danışmanlık bireylerin hayatı anlamlandırma yolunda saklı kalmış potansiyellerini, yeteneklerini ortaya koymakta bireye yardımcı olur.

Astrolojik danışmanlık bireyin kendini tanımasında, meslek seçiminde ve yaşamdaki hedeflerini gerçekleştirmesinde kişiyi destekler.

Astrolojik danışmanlık iş yaşamı ve ortaklıklar konusunda kişi kadersel birtakım kararlar alırken ve seçimler yaparken önemli tarihleri belirlemesinde bireye destek olur.

Astrolojik danışmanlık maksimum gelecek 1 yıllık zaman diliminde kişinin zamanın kalitesine uygun olarak yaşaması olası olan “şey”ler konusunda kişiye bilgi verir.

Astrolojik danışmanlık özellikle çocukların bireysel yeteneklerini ortaya çıkarması, ebeveynlere yardımcı olur.

Astrolojik haritalar farklı yöntemlerle belirlenir ve her bir yöntem farklı bir amaca hizmet eder.

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ALTERNATİFLERİMİZ ;

1.KARMİK DOĞUM ANALİZİ

Doğadaki her şey bir sistem ve bütünleşme arzusu içindedir.Bugün artık bizler evrende var olan hiçbir enerjinin yok olmadığını biliyoruz.Bu nedenle her etki kendi tepkisini doğurur karmik ifadesini de düşünürsek yaşamlarımız da sonsuz bir döngünün içinde var olan etkiler ve tepkiler toplamıdır,diyebiliriz. Karmik doğum doğum analizi yaptırarak neleri öğreneceksiniz?

Gelişmenizi ve ruhsal büyümenizi engelleyen enerjiler nelerdir?

Tekrarlayan bir kısırdöngü içerisinde sürekli yapmış olduğunuz hatalar ve sizi olumsuz etkileyen konular hangileridir?

Geçmiş deneyimlerinizden getirmiş olduğunuz ve yaşamda en rahat bir biçimde kullanabileceğiniz istidat ve yetenekleriniz nelerdir?

Bu yaşam planına geliş amacınız nedir? Güçlendirmeniz gereken noktalarınız hangi noktalardır?

Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve ruhsal büyümenizi sağlamak adına geliştirmeniz gereken davranış modelleri hangileridir?

2.BİREYSEL HOROSKOP ANALİZİ

Doğduğunuz andaki gezegensel tesir ve etkileşimlerden hareketle mizaç, yetenek, kişilik, zayıflıklar, hastalık ve sağlık anlamında güçlü -zayıf yönleriniz gibi noktalardan yola çıkarak kişilik analizi yaptığımız danışmanlık türüdür.

Kişisel potansiyellerinizi bilmek ve yaşamda bu potansiyellerinizi maksimum düzeyde kullanarak yaşam kalite ve farkındalığınızı arttırmak için bu danışmanlık alternatifimizi değerlendirebilirsiniz.

3.1 YILLIK ASTROLOJİK ÖNGÖRÜM ANALİZİ

Astrolojik öngörüm analizimizde önümüzdeki 1 yıllık süreçte süreçte almış olduğu gezegensel etkiler nedeniyle yaşanması olası konular hakkında bilgi vermek esastır. Bu danışmanlık alternatifimiz gelecek 1 yıl yaşam hedeflerinizi ve yaşamdaki yol haritanızı belirlerken size destek sağlar.

4.İLİŞKİ-ORTAKLIK EVLİLİK UYUM ANALİZİ
Bu danışmanlık türü ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile bağlantılı konularda bilgi almak için uygun bir alternatiftir. Ortaklık, birliktelik, partner ve eş seçimi gibi konularda kişilerin hangi anlamda rahatça uyum yakalayabilecekleri ya da karşıt olabilecekleri noktalar hakkında kişileri bilgilendiren harita türüdür.

NOT:

Yukarıda belirtmiş olduğumuz noktalarda danışmanlık almak istiyorsanız, doğum tarihinizi gün, ay, yıl, yer ve ortalama saat olarak bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca doğum saatinizi tam olarak netleştirebilmemiz için geçmişte yaşamış olduğunuz önemli 5 olayı(ölüm, doğum, evlilik, eğitime başlama vb) bize bildirmeniz gerekmektedir.

Yıldızların yaşam yolunuzu aydınlatması dileğiyle…

Rezervasyon için 0507 637 87 36 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Emine GÜCEK

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: