NEPTÜN VE KOZMİK ENERJİ / aylin dörtköşe

Enerji çalışmalarıyla, evrenle, ilahi kaynakla çalışıyorsanız haritanızdaki Neptün ‘ü mercek altına alın derim.

Bütün gezegenlerin pozitif negatif yanları olduğu gibi Neptün’ün de dağılma, çözülme, yön kaybı gibi negatif yanları var.

Neptün bu görevini, “hadi kendine gel yaratıcılığıma odaklan, önündeki sis perdeni kaldır, gelen akışa kulaklarını aç, teslim ol, geleni bütün bedeninde hisset, uzayla, evrenle, bağlantı kurabilirsin, ilahi akışı yakalayabilirsin”, demek içindir.

Modern astrolojiye göre Neptün Balığın yönetici gezegenidir. Balık evrenseldir. Bütün burçları deneyimlemiş, tüm burçların özelliklerini içine almış ve sonra Balık olmuştur, Tasavvuftaki Hiç gibi.

Balığın evi 12.ev’dir.12.evin temsil ettiği konular içersinde; gizli kapaklı, görünmeyen, bilinmeyen, soyut kavramı da temsil eden bir ev olduğuna göre, yönetici Neptün ile size evrenle bağlantı kurmanızı sağlar. O yüzdendir ki Neptün, Kozmik Enerji çalışmalarıyla bağdaşır.

Kozmik Enerji Uzay Enerjisi’dir, evrenseldir. Kişiyi, ruhen, bedenen ve fiziken şifalandırır. Kanallar direk Evren (cosmos) den gelir. Duru görünü geliştirirsen yani Neptün’ün vizyonunu her kanalın rengini görürsün, somut hale getirirsin.

Kozmik enerji aurayla, fiziksel bedenle ve en önemlisi hayat kaynağımız olan çakralarımızla çalışır. Kozmik enerjide çakralar çok önemlidir.

Bloke olan çakra, etrafındaki organlara yeteri kadar hayat enerjisi gönderemezse hayat enerjisini alamayan organ fiziksel bedende rahatsızlık olarak kendini gösterir.

Peki, çakralarla Neptün ‘ün bağlantısı nedir?

Hepimiz biliyoruz ki her çakranın bir rengi, sembolü ve anlamı vardır.

5.çakranın renginin mavi olması ve iletişimi temsil etmesi, Neptün’ün de renginin mavi olması evrenle, yaratıcı ile veya iç sesinle iletişimi temsil etmesi tesadüf olmasa gerek.

Kozmik enerjinin bazı kanalları vizyonla çalışır, yaptığınız seanslarda organlara tek tek çalışırken organı hissedip, organın üzerindeki negatif enerjiyi kara bulutları atarsınız, tıpkı Neptün’ün hayali, imkânsızlığı, sınırsızlığı ve kendisi gibi çok büyük vizyonu gibi

Kova çağına ilk adımları attığımız şu dönemlerde uzay teknolojisi, evren, gezegenlerdeki hayatlar gibi hayret ettiğimiz, aklımızın almadığı ve hayal ürünü dediğimiz şeyler ilgi odağımız olacağı için uzay enerjisi olan Kozmik Enerji ve haritalardaki Neptün bağlantısını bahsetmemek olmazdı.

Kozmik Enerji çalışmaları yapıyorsanız, Neptün’ünüzü mercek altına alın ve  şifa verirken, ilahi kaynak deyin, evren deyin, uzay deyin nasıl adlandırıyorsanız adlandırın, kulağınıza fısıldanan, bedeninizde belirti verilen  şeyleri duyun, hissedin ve o müthiş iyileştirici enerjiyi çalıştırın. Danışanlarınıza şifa olun.

Haritalarımızla bin bir tane anlam gizli, hangi bakış açısıyla bakarsak bakalım, Astroloji bize sorularımızın cevabını verir.

SIR HARİTANDA SAKLI!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: