11-17 TEMMUZ HAFTASI GÖKSEL PUSULA /Emine Gücek

Değerli Dostlar, Mutlu Haftalar

Oldukça hareketli diyebileceğimiz bir haftaya girmiş bulunaktayız. Haftanın en önemli diyebileceğimiz göksel pozisyonu 13 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşecek olan Oğlak Dolunay’ı.

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan dolunayın öncesinde etkilerini yorumladığım yazımı okumak için linki tıklayınız.

Öncelikle haftanın majör gezegen pozisyonlarını belirterek sonrasında yorumları irdeleyelim

13 Temmuz Güneş Ay Düğümleri Altmışlık (06.45)

13 Temmuz Merkür Chiron Kare (07.07)

13 Temmuz Venüs Satürn Üçgen (07.27)

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay (21 37)

14 Temmuz Merkür Uranüs Altmışlık (03.16)      

14 Temmuz Venüs Neptün Kare (08.23)

15 Temmuz Merkür Ay Düğümleri Uyumlu (04.36)

16 Temmuz Güneş Merkür Kavuşum (22.37)

17 Temmuz Merkür Neptün Üçgen ( 10.52)

13 Temmuz Çarşamba günü sabah saatlerinde Güneş Ay Düğümleri uyumlu açısı (06.45)kesinleşiyor.

Salı gününden itibaren etkilerini hissedeceğimiz bu görünüm yenilenmek, canlanmak, irade, insiyatif almak,  kendine güven,  prestij,  güçlü, etkileyici kişilerden destek almak yeni bağlantılar kurmak açısından destekleyici etkileri anlatmakta. Popüler olmasını istediğiniz işler için bu zaman dilimini değerlendirebilirsiniz.

13 Temmuz Çarşamba Merkür Chiron gerilimli açısı ( 07.07)aktifleşiyor.

Etkilerini öncesinde özellikle salı günü sert bir biçimde deneyimleyeceğimiz bu göksel pozisyon ifade problemleri, trafikte araç kullanımı, geçmişin acı veren düşüncelerine takılı kalma ve iletişimsel sorunlar formunda karşımıza çıkabilir.

Etkilerini haftanın ilk yarısında hissetmeye başlayacağımız Venüs Satürn uyumlu açısı 13 Temmuz Çarşamba 07.27 de kesinleşiyor.

Ciddi organizasyonları destekleyen bu görünümü ilişkiler, finans, öz değer gibi noktaları sağlam zeminlere oturtarak net sınırlar çizmek, yeni bir iş girişimi, dikkatli bir planlama yaparak farklı yatırımlara yönelmek noktalarında değerlendirebilirsiniz.

14 Temmuz Perşembe Merkür Uranüs Altmışlık (03.16) açısı kesinleşiyor.  Bu pozisyon aktif bir zihin, yaratıcı fikirler, kutunun dışında düşünebilmek noktalarında bizlere destek sağlayacak.

14 Temmuz Perşembe Venüs Neptün Kare (08.23) açısı kesinleşiyor. Venüs’ün Satürn ile olan açısının etkilerini kısmen minimize edeceği bu göksel pozisyonda yine de ilişkilerde kafa karışıklığı, başkalarını aşırı idealize etme gibi noktalara dikkat etmeliyiz. Bu açının olumlu tarafı yaratıları destekleyici bir etki verebilir.

15 Temmuz Cuma Merkür Ay Düğümleri Uyumlu (04.36) açısı kesinleşiyor. Bu göksel pozisyon yer değişikliği, çevre değişikliği yapmak için uygun olup tesadüfen hayatınıza girmeyen, hayatınızı değiştirip size destek sağlayabilecek pozisyondaki kişilerle karşılaşmanızı sağlayabilir.

16 Temmuz Cumartesi Yengeç burcunda Güneş Merkür Kavuşumu (22.37) gerçekleşiyor.  Sözcükler, fikirler, aile içi iletişim, güvenlik konuları önem kazanıyor.

17 Temmuz Pazar Merkür Neptün uyumlu açısı ( 10.52) kesinleşiyor. Hayal gücü ve yaratıcı yetenekleri olağanüstü destekleyen bu açı ideallerinizi gerçekleştirebilmek açısından destekleyici zaman dilimlerine işaret ediyor.

Yıldızların Düşlediklerinizi Gerçek Kılması Dileğiyle

Minerva Emine Gücek Akademi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: